Overcast Clouds

14°C

Kołobrzeg

30 września 2023    |    Imieniny: Wera, Zofia, Honoriusz
30 września 2023    
    Imieniny: Wera, Zofia, Honoriusz

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

Konkurs matematyczny "Euklides"

W Zespole Szkół Ekonomiczno – Hotelarskich im. Emilii Gierczak w Kołobrzegu odbył się XXII Finał Ogólnopolskiego Konkursu Matematycznego „Euklides”. Organizatorem konkursu było Stowarzyszenie Dyrektorów i Nauczycieli Twórczych i Aktywnych Szkół Zawodowych w Bydgoszczy. Uczestnikami matematycznych zmagań byli uczniowie pierwszych, drugich, trzecich i czwartych klas techników po szkole podstawowej realizujących podstawę programową z matematyki w zakresie podstawowym oraz rozszerzonym. W finałowych zmaganiach wzięło udział 28 osób reprezentujących szkoły z Lublina, Szczecina, Bydgoszczy, Krakowa, Nowego Sącza, Wrocławia, Opola oraz z Kołobrzegu.

Zwycięzcą  XXII Finału Konkursu Matematycznego okazał się Kacper Wróbel, uczeń Elektronicznych Zespołów Naukowych we Wrocławiu. Drugie miejsce zajął Marek Górny z Zespołu Szkół Elektronicznych w Bydgoszczy. Na trzecim miejscu uplasował się Damian Tymofijewicz z Technikum Informatycznego SCI w Szczecinie.

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzAdministratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama