Overcast Clouds

-1°C

Kołobrzeg

29 listopada 2023    |    Imieniny: Błażej, Walter, Fryderyk
29 listopada 2023    
    Imieniny: Błażej, Walter, Fryderyk

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

Zwycięstwo drużyny I LO w mistrzostwach pierwszej pomocy

W sobotę, 20 maja na Jasnych Błoniach w Szczecinie odbył się okręgowy etap Ogólnopolskich Mistrzostw Pierwszej Pomocy PCK. Wyłonione w etapie rejonowym najlepsze drużyny z zachodniopomorskich szkół musiały zmierzyć się z testem teoretycznym oraz takimi symulacjami zdarzeń jak potrącenie samochodem czy otwarte złamanie. Bezkonkurencyjny okazał się zespół I LO Dwujęzycznego im. Mikołaja Kopernika pod kierunkiem Rafała Bańkowskiego w składzie: Szymon Klejny, Kacper Licznar, Michał Ciszewski, Malwina Janik, Mateusz Sznajder. Drużyna z Kopernika będzie reprezentowała województwo zachodniopomorskie podczas krajowego finału, który odbędzie się 3-4 czerwca w Łodzi.

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama