Overcast Clouds

9°C

Kołobrzeg

13 kwietnia 2024    |    Imieniny: Ida, Hermenegilda, Przemysław
13 kwietnia 2024    
    Imieniny: Ida, Hermenegilda, Przemysław

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

Ekonom z dofinansowaniem do warsztatów kulinarnych z wykorzystaniem ryb

W piątek  została podpisana umowa pomiędzy Samorządem Województwa Zachodniopomorskiego w Szczecinie reprezentowanym Przez Annę Bańkowską, Członka Zarządu Województwa Zachodniopomorskiego a Joanną Babiak dyrektor Zespołu Szkół Ekonomiczno – Hotelarskich im. Emilii Gierczak w Kołobrzegu na realizację projektu pod tytułem „Ryba jako symbol kulinarny regionu”. Koncepcja będzie realizowane w ramach programu operacyjnego „Rybactwo i Morze”, w ramach działania „Realizacja lokalnych strategii rozwoju kierowanych przez społeczności” Priorytet 4.
Całkowita wartość zadania wynosi 45 539,45 zł. z czego dofinansowanie wynosi 38 708,53 zł.

Celem projektu jest przeprowadzenie m.in. cyklu warsztatów kulinarnych z wykorzystaniem ryb morskich. W ramach realizacji zdania zakupione zostanie profesjonalne nagłośnienie oraz projektor wraz z ekranem sufitowym. Umowa została podpisana w towarzystwie Pana Bogdana Błaszczyka, Prezesa Zarządu Stowarzyszenia Rybackiego Lokalna Grupa Działania „Morze i Parsęta” którego członkiem jest również ZSE-H w Kołobrzegu.

reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama