Few Clouds

16°C

Kołobrzeg

30 maja 2024    |    Imieniny: Joanna, Feliks, Ferdynand
30 maja 2024    
    Imieniny: Joanna, Feliks, Ferdynand

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

Turniej Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym dla uczniów

W piątek 28 kwietnia 2023 roku w Publicznej Szkole Podstawowej im. Ignacego Łukasiewicza we Wrzosowie odbyły się eliminacje powiatowe do „Ogólnopolskiego Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym dla Uczniów Szkół Podstawowych”.

W tym roku eliminacje powiatowe odbyły się w szkole podstawowej we Wrzosowie. Turniej zorganizowany przez Komendę Powiatową Policji w Kołobrzegu cieszył się dużym zainteresowaniem. W tegorocznych eliminacjach wzięło udział 55 uczniów ze szkół podstawowych z terenu powiatu kołobrzeskiego w dwóch grupach wiekowych. Uczestnicy turnieju mieli za zadanie rozwiązać test teoretyczny i wykonać zadania praktyczne - jazda rowerem po miasteczku ruchu drogowego i jazda rowerem po torze sprawnościowym. Celem turnieju było propagowanie wśród dzieci i młodzieży bezpiecznych zachowań w ruchu drogowym. W grupie I zwyciężyła drużyna ze szkoły podstawowej z Ustronia Morskiego, na drugim miejscu znalazła się drużyna ze szkoły podstawowej w Rymaniu, a na trzecim miejscu uplasowała się drużyna ze szkoły podstawowej w Dźwirzynie. W grupie II pierwsze miejsce zajęła drużyna ze Szkoły Podstawowej nr 6 w Kołobrzegu. Drugie miejsce przypadło szkole podstawowej w Ustroniu Morskiem, a trzecie miejsce zajęła drużyna ze Szkoły Podstawowej nr 4 w Kołobrzegu. Zwycięzcy w kategorii drużynowej otrzymali dyplomy, puchary i medale turniejowe, natomiast zwycięzcy w kategorii indywidualnej otrzymali piękne rowery. Wśród fundatorów nagród był Powiat Kołobrzeski, a nagrody zwycięzcom turnieju wręczył starosta kołobrzeski Tomasz Tamborski w towarzystwie wiceprzewodniczącego Rady Powiatu w Kołobrzegu Artura Wasiewskiego.

Foto : Marek Kawęcki www.gminadygowo.pl

 

 

reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama