Overcast Clouds

6°C

Kołobrzeg

21 kwietnia 2024    |    Imieniny: Anzelm, Bartosz, Feliks
21 kwietnia 2024    
    Imieniny: Anzelm, Bartosz, Feliks

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

Maturzyści uroczyście zakończyli rok szkolny. Za kilka dni matura

Dziś uczniowie ostatnich klas szkół ponadpodstawowych kończą rok szkolny. W powiecie kołobrzeskim szkoły ponadpodstawowe opuszcza 534. tegorocznych absolwentów. Tradycyjnie podczas uroczystych apeli najlepsi uczniowie wśród maturzystów, odbierali z rąk starosty kołobrzeskiego Tomasza Tamborskiego oraz wicestarosty Jacka Kusia, wyróżnienia oraz gratulacje za osiągnięte wyniki w nauce.

Prymusami wśród maturzystów roku szkolnego 2022/2023 zostali:

Zespół Szkół Morskich im. Polskich Rybaków Marynarzy w Kołobrzegu – Zuzanna Dominikowska, średnia 5,32,
I Liceum Ogólnokształcące Dwujęzyczne im. Mikołaja Kopernika w Kołobrzegu - Besna Mohamad, średnia 5,56,
Zespół Szkół nr 1 im. Henryka Sienkiewicza w Kołobrzegu - Zofia Walczykiewicz, średnia 5,44,
Zespół Szkół Ekonomiczno – Hotelarskich im. Emilii Gierczak w Kołobrzegu – Noemi Dudziak, średnia 5,30,
Zespół Szkół im. Macieja Rataja w Gościnie – Oliwia Stelmasik, średnia 5,07.

Już 4 maja do matury przystąpi 489. tegorocznych absolwentów, w tym 255 absolwentów liceum i 234 absolwentów technikum. Na zakończenie starosta Tomasz Tamborski pogratulował absolwentom ukończenia szkoły i życzył wszystkim maturzystom jak najlepszych wyników maturalnych oraz sukcesów w dalszej nauce na wybranej przez siebie uczelni. Podziękowania otrzymali również rodzice abiturientów za zaangażowanie i wspólne działanie na rzecz szkoły.

 

reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama