Broken Clouds

17°C

Kołobrzeg

22 maja 2024    |    Imieniny: Julia, Wiesława, Helena
22 maja 2024    
    Imieniny: Julia, Wiesława, Helena

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

W piątek rusza nabór do szkół średnich

W piątek 28 kwietnia 2023 roku uruchomiona zostanie na stronie powiatu www.powiat.kolobrzeg.pl aplikacja naboru do szkół ponadpodstawowych na terenie powiatu kołobrzeskiego.

Uczniowie przystępujący do naboru, uzyskają dostęp do pełnej informacji o rekrutacji do naszych szkół. Składanie wniosków, zgodnie z Zarządzeniem Zachodniopomorskiego Kuratora Oświaty, rozpocznie się dnia 9 maja 2023 r. W sześciu szkołach, dla których powiat kołobrzeski jest organem prowadzącym, przygotowaliśmy miejsca w 30 oddziałach. Ostateczne listy przyjętych kandydatów ogłoszone zostaną w dniu 21 lipca 2023 roku. Serdecznie zapraszam wszystkich absolwentów szkół podstawowych do zapoznania się z ofertą szkół powiatu kołobrzeskiego. Życzę naszym przyszłym uczniom przemyślanych i trafnych wyborów, które w przyszłości pozwolą odnosić sukcesy zawodowe. - mówi starosta kołobrzeski Tomasz Tamborski.

Harmonogram postępowania rekrutacyjnego na rok szkolny 2023/2024 w szkołach powiatu kołobrzeskiego.

reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama