Broken Clouds

15°C

Kołobrzeg

4 października 2023    |    Imieniny: Igor, Placyd, Apolinary
4 października 2023    
    Imieniny: Igor, Placyd, Apolinary

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

Ruszyły prace związane z budową windy w Sienkiewiczu

Od kilku dni główne wejście do szkoły ogrodzone jest już płotem. Rozpoczęły się już prace przygotowawcze przy gruncie. A wszystko po to by zamontować w szkole windę dla niepełnosprawnych. Umowę z wykonawcą podpisaliśmy ponad 2 tygodnie temu. Pierwszy etap inwestycji obejmuje dobudowę windy oraz budowę zewnętrznej pochylni dla osób niepełnosprawnych. Drugi etap to przebudowa samego budynku głównego szkoły w zakresie wydzielenia toalet dla osób niepełnosprawnych oraz dostosowanie budynku do wymogów ochrony przeciwpożarowej. Prace mają się zakończyć do września. Koszt całego przedsięwzięcia to ponad 1 400 000 złotych. - powiedział nam starosta kołobrzeski Tomasz Tamborski.

Jak zapewniała nas dziś dyrektor szkoły Katarzyna Karaźniewicz - Deczyńska, prace budowlane zaplanowane są z przerwą na egzaminy maturalne. Nikt więc z uczniów nie będzie dodatkowo rozpraszany. 

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzAdministratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama