Overcast Clouds

9°C

Kołobrzeg

24 marca 2023    |    Imieniny: Gabriel, Marek, Gabor
24 marca 2023    
    Imieniny: Gabriel, Marek, Gabor

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

Święto Szkoły w Ekonomie [foto]

W czwartek w auli Zespołu Szkół Ekonomiczno-Hotelarskich im. Emilii Gierczak w Kołobrzegu odbyły się uroczystości z okazji święta szkoły, w których uczestniczyło wielu znakomitych gości. Powiat kołobrzeski reprezentowali: starosta kołobrzeski Tomasz Tamborski, wicestarosta Jacek Kuś oraz przewodniczący Rady Powiatu Ryszard Szufel. Na uroczystościach pojawił się również senator Janusz Gromek, członek zarządu województwa Anna Bańkowska oraz prezydent miasta Anna Mieczkowska.

Jubileusz szkoły jest doskonałą okazją do przypomnienia historii patronki szkoły, podsumowania osiągnięć i sukcesów uczniów oraz przedstawienia najbliższych planów, co też uczyniła dyrektor szkoły Joanna Babiak. Nie zabrakło życzeń oraz gratulacji dla dyrekcji, Grona Pedagogicznego, pracowników i uczniów. W imieniu Zarządu Powiatu starosta kołobrzeski Tomasz Tamborski oraz wicestarosta Jacek Kuś wręczyli na ręce pani dyrektor czek na kwotę 5.000 złotych.

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzAdministratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama