Overcast Clouds

9°C

Kołobrzeg

24 marca 2023    |    Imieniny: Gabriel, Marek, Gabor
24 marca 2023    
    Imieniny: Gabriel, Marek, Gabor

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

Młodzież z Hiszpanii w Koperniku

Do Kołobrzegu przyjechała grupa 20 uczniów i 2 nauczycieli z hiszpańskiej szkoły Santa Maria Marianistas w Vitoria-Gasteiz (Kraj Basków). Jest to szkoła partnerska I LO Dwujęzycznego im. M. Kopernika - szkoły organizują wymiany uczniów od ponad 7 lat. W imieniu starosty kołobrzeskiego grupę powitała dziś pani Anna Mazurek, naczelnik Wydziału Edukacji i Kultury Starostwa Powiatowego i dyrektor I LO Artur Dzierkowski. Oprócz zwiedzania Kołobrzegu i uczestnictwa w zajęciach grupa zwiedzi Gdańsk i Szczecin. Młodzież z Kopernika poleci do Hiszpanii z rewizytą w czerwcu tego roku. Wymianę koordynują Marek Kieś i Rafał Bańkowski.

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzAdministratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama