Overcast Clouds

6°C

Kołobrzeg

23 kwietnia 2024    |    Imieniny: Jerzy, Wojciech
23 kwietnia 2024    
    Imieniny: Jerzy, Wojciech

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

Wygrali konkurs wiedzy o UE, pojadą do Brukseli

Troje uczniów I LO Dwujęzycznego im. Mikołaja Kopernika zostało laureatami Konkursu Wiedzy o Unii Europejskiej „Kierunek Bruksela", w którym nagrodą jest wyjazd studyjny do Parlamentu Europejskiego, ufundowany przez marszałka Województwa Zachodniopomorskiego. Bilety do Brukseli otrzymali Kacper Licznar, Laura Strzelczyk i Julia Połędziewska z klasy III C o profilu społeczno-prawnym, których do konkursu przygotował nauczyciel historii i wiedzy o społeczeństwie - Jakub Suchy. W ramach projektu „Demokracja w praktyce", do którego przystąpił kołobrzeski "Kopernik", odbyły się także warsztaty pod hasłem "Prawa i wolności obywatelskie", które poprowadziła dr Marta Szulc z Uniwersytetu Szczecińskiego. Przedsięwzięcie realizuje Sekretariat ds. Młodzieży Województwa Zachodniopomorskiego.

reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama