Broken Clouds

9°C

Kołobrzeg

15 kwietnia 2024    |    Imieniny: Olimpia, Anastazja, Bazyli - Wielkanoc
15 kwietnia 2024    
    Imieniny: Olimpia, Anastazja, Bazyli - Wielkanoc

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

W ciągu pół roku powstanie winda w Sienkiewiczu oraz toalety dla niepełnosprawnych

W czwartek w gabinecie wicestarosty kołobrzeskiego Jacka Kusia została podpisana umowa na wykonanie dwóch etapów robót budowlano-instalacyjnych w Zespole Szkół Nr 1 im. Henryka Sienkiewicza w Kołobrzegu. Pierwszy etap dostosowania budynku szkoły do potrzeb osób niepełnosprawnych obejmuje dobudowę windy oraz budowę zewnętrznej pochylni dla osób osób niepełnosprawnych. Drugi etap to przebudowa budynku głównego szkoły w zakresie wydzielenia toalet dla osób niepełnosprawnych oraz dostosowanie budynku do wymogów ochrony przeciwpożarowej.

Umowa została podpisana przez wicestarostę kołobrzeskiego Jacka Kusia, członka Zarządu Powiatu Mirosława Tessikowskiego oraz wykonawcę, którym została firma Usługi Budowlane Marcin Szawłowski z Kołobrzegu.

Czas realizacji inwestycji to 6 miesięcy od podpisania umowy. Całkowity koszt: 1 418 788,45 złotych.

reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama