Light rain

17°C

Kołobrzeg

28 maja 2024    |    Imieniny: Augustyn, Jaromir, Wilhelm
28 maja 2024    
    Imieniny: Augustyn, Jaromir, Wilhelm

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

Święto szkoły w Koperniku [foto]

W piątek w I Liceum Ogólnokształcącym Dwujęzycznym im. Mikołaja Kopernika w Kołobrzegu odbył się uroczysty apel z okazji święta szkoły. Wzięło w nim udział wielu zaproszonych gości, parlamentarzystów, samorządowców i przyjaciół placówki, w tym przedstawiciele powiatu: starosta kołobrzeski Tomasz Tamborski, Przewodniczący Rady Powiatu Ryszard Szufel, wicestarosta Jacek Kuś oraz członek Zarządu Powiatu Mirosław Tessikowski. Spotkanie było okazją do podsumowania wyników dydaktycznych, osiągnięć sportowych i naukowych oraz podkreślenia sukcesów, które miały miejsce w roku szkolnym 2021/2022. Wręczone zostały także nagrody zwycięzcom poszczególnych konkursów.

W dniu święta szkoły starosta Tomasz Tamborski wraz z wicestarostą Jackiem Kusiem złożyli najlepsze życzenia i gratulacje dyrektorowi, całemu Gronu Pedagogicznemu, wszystkim pracownikom szkoły, a także całej społeczności uczniowskiej. Z tej okazji przekazali na ręce dyrektora Artura Dzierkowskiego czek na kwotę 5.000 złotych na zakup sprzętu do nagłośnienia auli. Głos zabrało również wielu z zaproszonych gości.

 

reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama