16 kwietnia 2024    |    Imieniny: Julia, Erwina, Benedykt
    Imieniny: Julia, Erwina, Benedykt

Wręczono stypendia i nagrody artystyczne dla utalentowanej młodzieży

W kołobrzeskiej Galerii Sztuki Współczesnej w czwartek odbyło się uroczyste wręczenie stypendiów i nagród artystycznych dla utalentowanej młodzieży. Prezydent Anna Mieczkowska wręczyła 14 stypendiów i 4 nagród artystycznych za najwyższe osiągnięcia w minionym roku. Te wyróżnienia to efekt realizacji pasji i zainteresowań uzdolnionych artystycznie dzieci i młodzieży, pracy ich trenerów i nieocenionego wsparcia najbliższych. Jeszcze raz życzę Wam wielu sukcesów oraz realizacji swoich marzeń i artystycznych pomysłów. - powiedziała Anna Mieczkowska. Spotkanie miało charakter również prezentacji. Utalentowana nagrodzona kołobrzeska młodzież uświetniła swoimi występami uroczystość.

Nagrody trafiły do :

1. Julia Gabriela Kowalczyk Stowarzyszenie Taneczno – Sportowe VIGOR
2. Layla Harris Stowarzyszenie Taneczno – Sportowe VIGOR
3. Małgorzata Elżbieta Chorostin Stowarzyszenie Taneczno – Sportowe VIGOR
4. Marta Herbowska
– trener i choreograf zespołu tańca współczesnego SWAN DANCE Ognisko Pracy Pozaszkolnej

STYPENDYŚCI

1. Michalina Herbowska Zespół Państwowych Szkół Muzycznych w Koszalinie
2. Maria Marta Murek Ognisko Pracy Pozaszkolnej
3. Weronika Lesiak Ognisko Pracy Pozaszkolnej
4. Matylda Wachowska Ognisko Pracy Pozaszkolnej
5. Zuzanna Stąpor Ognisko Pracy Pozaszkolnej