Scattered Clouds

8°C

Kołobrzeg

1 marca 2024    |    Imieniny: Antonina, Antoni, Albin
1 marca 2024    
    Imieniny: Antonina, Antoni, Albin

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

Tatiana w "Szkole Tańca", przeszła kolejny etap rywalizacji

"You Can Dance Nowa Generacja" to audycja typu "talent show" realizowana przez Telewizję Polską. Tancerka kołobrzeskiej Szkoły Tańca VSDS Tatiana Gutowska otrzymała bilet do Akademii Tańca You Can Dance i znalazła się w grupie najlepszych 50 młodych artystów, którzy na specjalnych warsztatach tanecznych walczyli o udział w telewizyjnym show. W piątkowy wieczór poznaliśmy nazwiska 16 wspaniałych tancerzy, których będziemy oglądać w kolejnych odcinkach realizowanych już na żywo. Jedną z osób, która dostała się do dalszego etapu jest właśnie Tatiana Gutowska. Jurorami programu są Ida Nowakowska-Herndon, Katarzyna Cichopek oraz Agustin Egurrola, prowadzącą YCD jest Edyta Herbuś.

reklama

reklama

reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama