Few Clouds

11°C

Kołobrzeg

21 maja 2024    |    Imieniny: Tymoteusz, Wiktor, Kryspin
21 maja 2024    
    Imieniny: Tymoteusz, Wiktor, Kryspin

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

Szkoła branżowa laureatem Dnia Nowych Technologii w Edukacji

W środę 18 stycznia 2023 roku Zachodniopomorski Kurator Oświaty Katarzyna Koszewska wręczyła nagrody laureatom konkursów: Dzień Nowych Technologii w Edukacji oraz Kierunek – Innowacja. Zwycięzcom pogratulował również Zachodniopomorski Wicekurator Oświaty Jerzy Sołtysiak.

W ramach Dnia Nowych Technologii w Edukacji zorganizowano w szkołach: zajęcia, warsztaty, prezentacje multimedialne, gry, zabawy, projekcje filmów, spotkania z ekspertami, a także lekcje pokazowe dla dzieci i dorosłych. Następnie wyznaczony nauczyciel przygotowywał relację na stronie Zintegrowanej Platformy Edukacyjnej. Komisja oceniała między innymi: zgodność z tematyką wydarzenia, ciekawy sposób ujęcia temat, stopień wykorzystania nowych technologii czy atrakcyjność wykonania relacji.

Zwycięską szkołą w tym projekcie został Zespół Szkół nr 2 im. Bolesława III Krzywoustego w Kołobrzegu. Nagrodę (zestaw do nauki programowania) odebrała dyrektor placówki Magdalena Barna.

reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama