Overcast Clouds

17°C

Kołobrzeg

26 września 2023    |    Imieniny: Justyna, Łucja, Cyprian
26 września 2023    
    Imieniny: Justyna, Łucja, Cyprian

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

SP nr 5 będzie miała nową pracownię językową

Wniosek Szkoły Podstawowej nr 5 z Oddziałami Integracyjnymi im. Jana Pawła II w Kołobrzegu pt. Moja wymarzona szkoła - Meine Traumschule został zatwierdzony w dniu 08.11.2022 r. przez Euroregionalny Komitet Sterujący w ramach Funduszu Małych Projektów INTERREG VA.

Pracownia wyposażona będzie w 24 pojedyncze stanowiska dla uczniów z zestawem słuchawkowym i mikrofonem, tablicę interaktywną, konsolę dla nauczyciela oraz osprzęt umożliwiający odtwarzanie nagrań dźwiękowych. Jest to niezastąpione rozwiązanie wspomagające naukę języków obcych w klasach. Koncentruje uwagę uczniów, zmusza do skupienia i ćwiczeń. Umożliwia swobodny, głośny trening wymowy przez dialogi, udoskonalające mowę i przełamujące naturalny opór do rozmów w obcym języku. Pierwsze zajęcia z użyciem nowoczesnego sprzętu mają się odbyć już w miesiącu grudniu tego roku. Partnerem kołobrzeskiej szkoły w ramach projektu jest Fleesenseeschule w Malchow (Niemcy).

Koszt całkowity przedsięwzięcia to 7.965,94 EURO, w tym dofinansowanie stanowi kwotę: 6.771,05 EURO.

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzAdministratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama