Few Clouds

5°C

Kołobrzeg

4 marca 2024    |    Imieniny: Łucja, Kazimierz, Eugeniusz
4 marca 2024    
    Imieniny: Łucja, Kazimierz, Eugeniusz

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

Jubileusz 35-lecia Okruszka

W środę 12 października 20122 roku w Regionalnym Centrum Kultury w Kołobrzegu odbyły się również uroczystości związane z obchodami 35-lecia Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego "Okruszek". Jubileusz rozpoczął się wzruszającym występem przygotowanym przez podopiecznych Okruszka. Został wyemitowany krótki film podsumowujący 35. lat funkcjonowania placówki. Uroczystość byłą okazją do złożenia gratulacji i życzeń. Na ręce pani dyrektor Heleny Rudzis-Gruchały wicestarosta kołobrzeski Jacek Kuś wraz wiceprzewodniczącym Rady Powiatu Arturem Wasiewskim oraz członkiem Zarządu Powiatu Mirosławem Tessikowskim, wręczyli voucher na zakup sprzętu AGD, ufundowany przez Zarząd Powiatu. Wśród zaproszonych gości nie zabrakło podopiecznych Okruszka wraz z ich rodzicami, byłych i obecnych dyrektorów i nauczycieli oraz przyjaciół ośrodka. Na zakończenie wszyscy mogli skosztować specjalnie na tą okazję przygotowanego tortu.

reklama

reklama

reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama