Light rain

14°C

Kołobrzeg

4 października 2023    |    Imieniny: Igor, Placyd, Apolinary
4 października 2023    
    Imieniny: Igor, Placyd, Apolinary

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

Pierwszy dzwonek w szkołach ponadpodstawowych

W szkołach ponadpodstawowych powiatu kołobrzeskiego naukę rozpoczęło 3616 uczniów, w tym 1144 w klasach pierwszych. Tradycyjnie, starosta Tomasz Tamborski dokonał oficjalnego otwarcia roku szkolnego, po raz pierwszy dzwoniąc dzwonkiem i życząc wszystkim spokojnego i normalnego roku szkolnego. Pierwszoklasistom składał życzenia z okazji nowego etapu w ich edukacji i rozwoju, a z maturzystami liczy, że spotka się na studniówkach w styczniu.

Nowy rok szkolny to zmiany kadrowe na stanowiskach dyrektorów trzech szkół: Lecha Pieczyńskiego dyrektora Zespołu Szkół Morskich im. Polskich Rybaków i Marynarzy w Kołobrzegu zastąpiła Anna Walczak, następcą Zbigniewa Stankiewicza dyrektora Zespołu Szkół Ekonomiczno – Hotelarskich im. Emilii Gierczak w Kołobrzegu została Joanna Babiak, a stery w Zespole Szkół nr 2 im. Bolesława III Krzywoustego w Kołobrzegu przejęła Magdalena Barna. Dwa dni wcześniej nominację na stanowisko dyrektora w Ognisku Pracy Pozaszkolnej w Kołobrzegu otrzymał Mieczysław Szpak.

W "Koperniku" starosta na rozpoczęcie roku przyszedł z czekiem na 2000 złotych, ufundowanym przez Zarząd Powiatu, za zajęcie pierwszego miejsca w powiecie wśród szkół ponadpodstawowych w ramach rywalizacji o puchar rowerowej stolicy Polski. Wręczył go na ręce dyrektora Artura Dzierkowskiego.
reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzAdministratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama