Few Clouds

16°C

Kołobrzeg

25 września 2023    |    Imieniny: Aurelia, Władysław, Kamil
25 września 2023    
    Imieniny: Aurelia, Władysław, Kamil

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

Ogródek meteo w Szkole Podstawowej nr 1

Szkoła nawiązała współpracę z Instytutem Meteorologii i Gospodarki Wodnej w Gdyni. Pod ich kierunkiem ustalono sprzęt niezbędny do stworzenia szkolnej stacji badawczej w celach edukacyjnych. W ramach współpracy szkoła otrzymała (za darmo) klatkę meteorologiczną wraz z podstawą, deszczomierz, deskę śniegową, śniegowskaz, dwa termometry zewnętrzne: minimalny i maksymalny wraz z trzymadłem, dziennik opadowy i klimatologiczny. Pracownicy Instytutu dostarczyli i zamontowali sprzęt. Z kolei pracownicy szkoły przygotowali teren i zamontowali ogrodzenie. Dodatkowo szkoła zakupiła: wiatromierz, barometr i anemometr. Koszt poniesiony przez szkołę to 5000,00 zł (wykorzystano fundusz uzyskany z dzierżawy pomieszczeń szkolnych).

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzAdministratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama