Overcast Clouds

2°C

Kołobrzeg

3 grudnia 2023    |    Imieniny: Franciszek, Hilary, Ksawery
3 grudnia 2023    
    Imieniny: Franciszek, Hilary, Ksawery

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

Jest nowy dyrektor Zespołu Szkół przy Piastowskiej

W czwartek 9 czerwca odbył się konkurs na stanowisko dyrektora Zespołu nr 2 im. Bolesława III Krzywoustego w Kołobrzegu. Do konkursu przystąpiły dwie kandydatki. Komisja konkursowa, składająca się z przedstawicieli organu prowadzącego szkołę, przedstawicieli kuratorium oświaty, rady pedagogicznej, rady rodziców oraz związków zawodowych, wyłoniła kandydatkę - Magdalenę Barnę - nauczyciela dyplomowanego, pełniącego obecnie funkcję wicedyrektora tej jednostki. Przewodnicząca komisji konkursowej powiadomiła organ prowadzący o wyniku postępowania i przekazała dokumentację z przebiegu konkursu. Dziś Zarząd Powiatu podjął uchwałę o zatwierdzeniu konkursu. - Pani Magdalena Barna rozpocznie swoja 5-letnią kadencję z dniem 1 września 2022 roku. Serdecznie gratuluję i życzę wielu sukcesów - mówi starosta Tomasz Tamborski.

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama