Overcast Clouds

-2°C

Kołobrzeg

1 grudnia 2023    |    Imieniny: Natalia, Blanka, Eligiusz
1 grudnia 2023    
    Imieniny: Natalia, Blanka, Eligiusz

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

 XVI Powiatowy Konkurs Języka Angielskiego English Race 2022

We wtorek 17 maja 2022 roku w Szkole Podstawowej nr 5 z Oddziałami Integracyjnymi w Kołobrzegu odbył się XVI Powiatowy Konkurs Języka Angielskiego English Race 2022.

Po dwuletniej przerwie powrócił szkolny konkurs z języka angielskiego English Race, organizowany przez Szkołę Podstawową nr 5 z Oddziałami Integracyjnymi w Kołobrzegu. Patronat honorowy nad konkursem objął starosta kołobrzeski Tomasz Tamborski. W konkursie wzięli udział uczniowie z dziesięciu szkół podstawowych z terenu powiatu kołobrzeskiego. Uczestnicy sprawdzili swoje umiejętności językowe, rozwiązując test z wiedzy z zakresu znajomości słownictwa, gramatyki oraz wiedzy o kulturze krajów anglojęzycznych. Komisja konkursowa po sprawdzeniu prac, wyłoniła zwycięzców indywidualnych oraz trzy najlepsze szkoły w naszym powiecie.

Kategoria najlepsza szkoła w powiecie:

I m-ce – Szkoła Podstawowa Nr 4 w Kołobrzegu,
II m-ce – Szkoła Podstawowa nr 5 z Oddziałami Integracyjnymi w Kołobrzegu,
III m-ce – Szkoła Podstawowa nr 6 w Kołobrzegu.

Zwycięzcy konkursu:

I m-ce – Wiktor Nowakowski,
II m-ce – Maja Papież,
III m-ce – Michalina Dąbrowska,
III m-ce - Martyna Łbik.

W imieniu starosty kołobrzeskiego Tomasza Tamborskiego oraz Zarządu Powiatu w Kołobrzegu nagrody laureatom konkursu wręczył wicestarosta Jacek Kuś w towarzystwie zastępcy wójta Gminy Ustronie Morskie Sylwii Halamy oraz dyrektora szkoły Jolanty Chmary. Fundatorami nagród byli Powiat Kołobrzeski i Urząd Gminy Ustronie Morskie.

Gratulujemy zwycięzcom oraz wszystkim uczestnikom konkursu.

 

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama