Light rain

5°C

Kołobrzeg

11 grudnia 2023    |    Imieniny: Waldemar, Damazy
11 grudnia 2023    
    Imieniny: Waldemar, Damazy

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

Julia Pawlak wśród najlepszych maturzystów w Polsce

Absolwentka I LO im. Mikołaja Kopernika, Julia Pawlak, została laureatką ogólnopolskiego konkursu „Matura na 100 procent”, organizowanego przez krakowską fundację „Zawsze Warto” oraz Centralną Komisję Egzaminacyjną. Do konkursu zgłaszani są licealiści, którzy przystąpili do wszystkich obowiązkowych egzaminów na poziomie podstawowym oraz co najmniej dwóch na poziomie rozszerzonym i uzyskali z nich wynik min. 90%, w tym co najmniej jeden wynik 100%. Julia przystąpiła łącznie do 5 egzaminów, z trzech uzyskała wynik 100, z dwóch 96%. Tym samym nasza absolwentka znalazła się wśród 26 maturzystów z najwyższymi wynikami w Polsce! Uroczysta gala wręczenia nagród laureatom odbędzie się 24 września w Rzeszowie. Gratulujemy.

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama