Light rain

14°C

Kołobrzeg

4 października 2023    |    Imieniny: Igor, Placyd, Apolinary
4 października 2023    
    Imieniny: Igor, Placyd, Apolinary

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

swan dance kołobrzeg

W Ognisku Pracy Pozaszkolnej przy ulicy Mazowieckiej, starosta Tomasz Tamborski gościł na zajęciach grupy tanecznej Swan Dance. Z okazji przypadającego w tym roku 10-lecia sekcji oraz ogromnych osiągnięć na arenie ogólnopolskiej, Zarząd Powiatu dofinansował bluzy dla dziewczynek, w kwocie 3900 złotych, w których będą reprezentować Powiat Kołobrzeski na kolejnych turniejach. Najbliższy już w ten weekend - XI Ogólnopolski Turniej Taneczny "Mistrz Tańca" w Szczenurzy. Bluzy dla najmłodszych podopiecznych Swan Dance, razem ze starostą wręczyła radna powiatowa Marta Skubisz. Starsza grupa zaprezentowała zaś swoją najnowszą choreografię, przygotowaną przez Martę Herbowską.

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzAdministratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama