Overcast Clouds

2°C

Kołobrzeg

10 grudnia 2023    |    Imieniny: Julia, Judyta, Daniel
10 grudnia 2023    
    Imieniny: Julia, Judyta, Daniel

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

produkcik kołobrzeg

Drużyna Zespołu Szkół Ekonomiczno-Hotelarskich im. ppor. Emilii Gierczak w Kołobrzegu, pod opieką Agnieszki Wilk dostała się do finału Ogólnopolskiego Konkursu na Najlepsze Młodzieżowe Miniprzedsiębiorstwo PRODUKCIK. Organizatorem ogólnopolskiego konkursu jest Fundacja Młodzieżowej Przedsiębiorczości. Miniprzedsiębiorstwo "Lollipop ART" z Zespołu Szkół Ekonomiczno-Hotelarskich w Kołobrzegu znalazło się wśród wyłonionych 20 najlepszych szkół spośród wielu startujących w konkursie szkół branżowych i szkół ogólnokształcących.

Młodzieżowe miniprzedsiębiorstwo w składzie: K. Żuchowski, K. Gnybek, M. Krella, A. Czapiewski, A. Walburg, T. Czekaj prowadziło przez 6 miesięcy, na zasadach prawdziwej działalności, tzw. miniprzedsiębiorstwo zajmujące się produkcją i sprzedażą zdrowych lizaków. Dzięki swojej pracy uczniowie poznali jak w praktyce, wygląda zarządzanie własną firmą. Sukces ten jest wynikiem kreatywności, wytrwałości, wiedzy oraz umiejętności uczniów, którzy stworzyli i prowadzili firmę w oparciu o realia rynkowe z wymagającą konkurencją z całej Polski. Młodzi przedsiębiorcy także chętnie dzielili się swoim zyskiem, biorąc udział w wielu akcjach charytatywnych.

Finał konkursu odbędzie się online w dniach 2-3 czerwca 2020 roku.

produkcik kołobrzeg

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama