Light Snow

-2°C

Kołobrzeg

6 grudnia 2023    |    Imieniny: Mikołaj, Emilian, Leontyna
6 grudnia 2023    
    Imieniny: Mikołaj, Emilian, Leontyna

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

tamborsaki kołobrzeg

Z powodu ogłoszonego stanu epidemicznego starosta Tomasz Tamborski nie mógł spotkać się i osobiście wręczyć tegoroczne stypendia sportowe uczniom szkół ponadpodstawowych, którzy osiągnęli wysokie wyniki sportowe w roku 2019. W wyniku analizy ośmiu wniosków, które wpłynęły do Starostwa Powiatowego w Kołobrzegu 4 zawodników, uczniów szkół ponadpodstawowych z terenu powiatu spełniło wymogi formalne, określone w Uchwale Nr XXVII/199/2017 Rady Powiatu w Kołobrzegu z dnia 10 kwietnia 2017 r. w sprawie określenia szczegółowych zasad, trybu przyznawania, wstrzymywania i pozbawiania stypendiów sportowych dla zawodników osiągających wysokie wyniki sportowe.

Stypendium sportowe przyznane zostało na okres trzech miesięcy. Stypendia wypłacone będą zawodnikom przez okres trzech miesięcy, począwszy od maja do lipca 2020 roku.

Stypendium I stopnia w wysokości 500 zł otrzymali zawodnicy:
1. Kinga Waleriańczyk - Kołobrzeski Międzyszkolny Klub Lekkoatletyczny „Sztorm” - IV miejsce w Halowych Mistrzostwach Polski U-18 i U-20 w chodzie na 3000 m
2. Małgorzata Grzywińska - Kołobrzeski Międzyszkolny Klub Lekkoatletyczny „Sztorm” - IV miejsce w finale B Halowych Mistrzostw Polski w biegu na 60 m
Stypendium II stopnia w wysokości 400 zł otrzymali zawodnicy:
1. Aleksandra Słoboda - Kołobrzeski Międzyszkolny Klub Lekkoatletyczny „Sztorm” - III miejsce w biegu przełajowym na 1500m w Mistrzostwach Województwa Zachodniopomorskiego.
2. Miłosz Rogala - Gminny Klub Szachowy „Solny” - I miejsce w Otwartych Indywidualnych Mistrzostwach Województwa Zachodniopomorskiego w Szachach Szybkich.
Gratulujemy sukcesów i życzymy kolejnych osiągnięć sportowych.

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama