Broken Clouds

1°C

Kołobrzeg

5 lutego 2023    |    Imieniny: Adelajda, Agata, Izydor
5 lutego 2023    
    Imieniny: Adelajda, Agata, Izydor

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

Konferencja nauczycieli przedmiotów hotelarskich

Centrum Kształcenia Praktycznego w Zespole Szkół Ekonomiczno-Hotelarskich w Kołobrzegu w dniach 2 i 3 marca 2018 r. było organizatorem konferencji dla nauczycieli hotelarstwa pt. „Hotelarstwo - trendy i prognozy 2018”.  W dwudniowej konferencji wzięło udział 45 nauczycieli z 25 techników hotelarskich z całej Polski. Uczestnicy mieli okazję wysłuchać wykładów: „Trendy współczesnego hotelarstwa” i „Nowoczesne trendy w branży SPA & Wellness na przykładzie Hotelu Wellness ProVita**** w Kołobrzegu” oraz wziąć udział w wizytach studyjnych w kołobrzeskich hotelach: Aquarius***** i ProVita Wellness ****. Prelegentami konferencji byli przedstawiciele kołobrzeskiej branży hotelarskiej: pani Agnieszka Trafas – właścicielka hotelu ProVita Wellness**** w Kołobrzegu oraz pan Tomasz Waściński - dyrektor regionalny Izby Gospodarczej Hotelarstwa Polskiego w woj. zachodniopomorskim.

Kołobrzeskie spotkania nauczycieli cieszą się zawsze ogromnym zainteresowaniem, dają możliwość wymiany doświadczeń oraz uzupełnienia swojej wiedzy zawodowej. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom uczestników, zapraszamy na kolejne spotkanie hotelarzy za rok, które mamy nadzieję, wpisze się na stałe w kalendarz szkoleń i konferencji organizowanych w Zespole Szkół Ekonomiczno-Hotelarskich w Kołobrzegu. Konferencję zorganizowali nauczyciele hotelarstwa: Anna Herc, Izabela Kowaluk, Anita Florków, Krystyna Pióro, Anita Florków.

Konferencja nauczycieli przedmiotów hotelarskich

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzAdministratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama