Overcast Clouds

3°C

Kołobrzeg

29 stycznia 2023    |    Imieniny: Franciszek, Zdzisław, Zenon
29 stycznia 2023    
    Imieniny: Franciszek, Zdzisław, Zenon

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

Pracownia informatyczna w Sienkiewiczu

ZS im. H. Sienkiewicza może się pochwalić nową pracownią informatyczną, z której korzystać będą głównie uczniowie Technikum Informatycznego. W zmodernizowanej sali lekcyjnej powstała pracownia, w której prowadzone będą zajęcia przedmiotów zawodowych takich jak: „Urządzenia techniki komputerowej”, „Systemy operacyjne” czy „Diagnostyka i naprawa urządzeń techniki komputerowej”. Pracownia wyposażona została w sprzęt komputerowy - 18 zestawów, laptop dla nauczyciela, projektor, stoliki komputerowe uczniowskie i krzesła, ekran projekcyjny. Całkowity koszt remontu sali wyniósł 110 tysięcy złotych. Zadanie sfinansowane zostało z budżetu Powiatu Kołobrzeskiego.

Pracownia informatyczna w Sienkiewiczu

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzAdministratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama