Overcast Clouds

11°C

Kołobrzeg

30 maja 2023    |    Imieniny: Joanna, Feliks, Ferdynand
30 maja 2023    
    Imieniny: Joanna, Feliks, Ferdynand

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

VII Sesja Dziennikarska za nami

Po raz kolejny w LO im. Mikołaja Kopernika odbyło się spotkanie poświęcone dziennikarstwu. W tym roku, organizatorzy zaprosili doktora Sławomira Iwasiów z Uniwersytetu Szczecińskiego, Michała Ogórka oraz Adama Stacewicza. Obok warsztatów, ważną częścią sesji jest konkurs dziennikarski "To jest temat". W kategorii szkoły średnie, I miejsce zajął Szczepan Czaplewski z ZS im. H. Sienkiewicza w Kołobrzegu za felieton "Trochę dumny". W kategorii szkół podstawowych, pierwsze miejsce zajęła Karolina Jaroszewska ze Szkoły Podstawowej nr 7 im. Zjednoczonej Europy za felieton „Granatowe polipióra”. Wyróżnienie otrzymała Laura Starczewska za felieton „Patologia prawno-seksualna gimbusek” (praca zgłoszona indywidualnie) i Wiktoria Andrulonis ze Szkoły Podstawowej nr 1 im. Bolesława Chrobrego za felieton „O byciu człowiekiem…”.

VII Sesja Dziennikarska za nami

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzAdministratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama