Overcast Clouds

15°C

Kołobrzeg

19 maja 2024    |    Imieniny: Mikołaj, Piotr, Urban
19 maja 2024    
    Imieniny: Mikołaj, Piotr, Urban

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

Bezpieczny uczeń

W Szkole Podstawowej nr 9 w Podczelu odbył się Powiatowy Turniej „Bezpieczny uczeń” pod honorowym patronatem starosty Tomasza Tamborskiego. Uczestnikami turnieju byli uczniowie szkół podstawowych z terenu powiatu kołobrzeskiego. Celem turnieju było podnoszenie kultury społeczeństwa oraz działanie na rzecz poprawy bezpieczeństwa dzieci i młodzież szkolnej w szczególności poprzez: popularyzowanie przepisów i zasad bezpiecznego poruszania się po drogach oraz umiejętności udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej.

Do turnieju zgłosiło się 10 drużyn składających się z 3 uczniów klas VI. Każda z drużyn musiała zmierzyć się w dwóch konkurencjach: pisemnej oraz praktycznej z zakresu bezpieczeństwa na drodze, przepisów przeciwpożarowych, udzielania pierwszej pomocy oraz bezpieczeństwa w domu. Wszystkie zadania wykonywane były drużynowo. Po podliczeniu punktów jury przystąpiło do ogłoszenia wyników. Zwycięzcą turnieju została drużyna SP Czernin, uzyskując 28 punktów. Tuż za nią na miejscu drugim uplasowała się drużyna reprezentująca Szkołę Podstawową nr 4 w Kołobrzegu. Miejsce trzecie przypadło organizatorowi turnieju Szkole Podstawowej nr 9 w Kołobrzegu.

Bezpieczny uczeń

reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama