Overcast Clouds

-1°C

Kołobrzeg

29 listopada 2023    |    Imieniny: Błażej, Walter, Fryderyk
29 listopada 2023    
    Imieniny: Błażej, Walter, Fryderyk

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

Kopernik tradycyjnie w czołówce

Najnowszy Ranking Szkół Ponadgimnazjalnych 2018, przygotowanyo przez miesięcznik „Perspektywy" i dziennik „Rzeczpospolita" wymagał analizy osiągnięć 2186 liceów ogólnokształcących i 1743 techników. Kapituła rankingu brała pod uwagę: sukcesy szkoły w olimpiadach przedmiotowych – w tym również międzynarodowych, wyniki matury z przedmiotów obowiązkowych, wyniki matury z przedmiotów dodatkowych oraz ocenę szkoły przez kadrę akademicką. W przypadku techników uwzględniono też wyniki egzaminów zawodowych. Ranking 2018 prezentuje 500 najlepszych liceów w Polsce. W grupie tej, na 7. miejscu w województwie zachodniopomorskim, znalazło się również I Liceum Ogólnokształcące Zespołu Szkół Ogólnokształcących im. Mikołaja Kopernika w Kołobrzegu (253. miejsce w Polsce).

Ogólnopolski Ranking Techników 2018 prezentuje 300 najlepszych techników w Polsce. Wśród nich Technikum Zawodowe nr 2 w Zespole Szkół Nr 1 im. Henryka Sienkiewicza w Kołobrzegu zajęło 3. miejsce w województwie zachodniopomorskim (108. miejsce w kraju), natomiast Technikum Hotelarskie Zespołu Szkół Ekonomiczno – Hotelarskich im. Emilii Gierczak w Kołobrzegu znalazło się na 4. miejscu w województwie zachodniopomorskim (112. miejsce w kraju).

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama