Light rain

4°C

Kołobrzeg

27 lutego 2024    |    Imieniny: Anastazja, Wiktor, Gabriel
27 lutego 2024    
    Imieniny: Anastazja, Wiktor, Gabriel

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

Jasełka w Słoneczku

Grupa trzydziestu uczniów przygotowała wzruszające przedstawienie, nawiązujące do narodzin pana Jezusa w szopie betlejemskiej. Młodzi artyści, ubrani w piękne stroje, w sposób niezwykle emocjonalny odtworzyli nastrój świąt Bożego Narodzenia. Ich występy uświetniły liczne kolędy i pastorałki, które pięknie brzmiały przy akompaniamencie pianina i gitary. Anielskie głosy roznosiły się po holu szkolnym, wzbudzając zachwyt licznie zgromadzonych gości. Na jasełkach uczniowie gościli: wicestarostę kołobrzeską p. Helenę Rudzis- Gruchałę, prezesa zarządu PŻB S.A. p. Piotra Redmerskiego, kapitana żeglugi wielkiej p. Wojciecha Podborączyńskiego, dyrektor ds. lecznictwa z Uzdrowiska Kołobrzeg S.A. p. Marka Domina oraz liczną grupę przyjaciół i sympatyków "Słoneczka” w tym pracowników służby zdrowia, nauczycieli, wychowawców, rodziców i opiekunów dzieci. Nad całością pieczę sprawowała dyrektor szkoły Danuta Leszczyńska. Po zakończeniu części artystycznej na dzieci i młodzież czekała niespodzianka w postaci pięknych paczek ufundowanych przez zarząd spółki PŻB S.A. Część wychowanków otrzymała je bezpośrednio z rąk preesa spółki - Piotra Redmerskiego. W tak miłej atmosferze wszyscy odśpiewali kolędę "Przybieżeli do Betlejem”, która była dopełnieniem jasełek.

Jasełka w Słoneczku
Jasełka w Słoneczku

reklama

reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama