Broken Clouds

1°C

Kołobrzeg

5 lutego 2023    |    Imieniny: Adelajda, Agata, Izydor
5 lutego 2023    
    Imieniny: Adelajda, Agata, Izydor

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

Delegacja Kopernika w Izraelu

W dniach od 25.11. do 02.12.2017 delegacja młodzieży ZSO im. Mikołaja Kopernika wraz z opiekunami Markiem i Beatą Kieś odwiedziła już po raz siódmy, w ramach współpracy z zaprzyjaźnioną szkołą Metro West w miejscowości Ra’anana, koleżanki i kolegów, którzy przebywali w Kołobrzegu w czerwcu tego roku. Pobyt w Izraelu rozpoczął się od spotkania z burmistrzem miasta Ra’anana Ze'ev Bielskim oraz dyrektorem szkoły izraelskiej Amnonem Bar Natanem. Przywitali oni oficjalnie naszą delegację i życzyli młodzieży wielu wrażeń i przyjemnego pobytu w Izraelu. W trakcie pobytu młodzież zwiedziła Jerozolimę, Tel Aviv, Jafę, Park Narodowy Ein Gedi, kąpała się w Morzu Martwym oraz wspinała się do twierdzy Masada, która znajduje się na światowej liście Światowego Dziedzictwa UNESCO. Wspólnie spędzony tydzień przyczynił się do lepszego wzajemnego poznania, zrozumienia różnic kulturowych jak i nawiązania trwałych przyjaźni.
Delegacja Kopernika w Izraelu

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzAdministratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama