Overcast Clouds

3°C

Kołobrzeg

29 stycznia 2023    |    Imieniny: Franciszek, Zdzisław, Zenon
29 stycznia 2023    
    Imieniny: Franciszek, Zdzisław, Zenon

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

Sukcesy uczniów Zespołu Szkół Morskich

W Biurze Rady i Zarządu Powiatu starosta Tomasz Tamborski spotkał się z uczniami Zespołu Szkół Morskich, którzy z ostatnich Mistrzostw Europy i Pucharu Polski CBJJP jiu jitsu w Luboniu przywieźli pokaźny zestaw medali. 14 października 2017 roku w Luboniu koło Poznania odbyły się III Mistrzostwa Europy oraz VII Puchar Polski CBJJP jiu jitsu, w których nasi uczniowie uzyskali:

- Natan Niewiadomski z klasy II mechanicznej - złoty medal i tytuł Mistrza Europy w kategorii wagowej 75 kg,
- Maciej Włodarski z klasy IV mechanicznej - srebrny medal i tytuł Wicemistrza Europy w kategorii wagowej 75 kg,
- Eryk Soboń z klasy I mechanicznej - złoty medal i tytuł mistrza Polski juniorów w kategorii wagowej 61,5 kg.

Trenerem uczniów jest Mariusz Dowżycki.

Sukcesy uczniów Zespołu Szkół Morskich

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzAdministratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama