Broken Clouds

1°C

Kołobrzeg

5 lutego 2023    |    Imieniny: Adelajda, Agata, Izydor
5 lutego 2023    
    Imieniny: Adelajda, Agata, Izydor

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

Gra miejska: najlepszy Zespół Szkół Morskich

W Kołobrzegu odbyła się II Europejska Gra Miejska. Imprezę zorganizował poseł do Parlamentu Europejskiego prof. Dariusz Rosati. Głównym celem gry była popularyzacja wiedzy na temat Unii Europejskiej. Uczniowie musieli dotrzeć do wyznaczonych punktów na terenie miasta i odpowiadać na pytania, rozwiązywać zagadki, quizy. Jednym z punktów była m.in. średniowieczna kamieniczka w Muzeum Oręża Polskiego, gdzie na uczniów czekał starosta Tomasz Tamborski. Po trzygodzinnej zabawie wszyscy uczestnicy spotkali się z prezydentem Januszem Gromkiem oraz Dariuszem Rosatim na boisku kompleksu Milenium. Okazało się, że dwa pierwsze miejsca zajęły drużyny Zespołu Szkół Morskich. Zwycięska ekipa wygrała wycieczkę do Brukseli.

1. miejsce drużyna kl. II M „Śruba” w składzie:
Olaf Boćko
Mateusz Kalicki
Grzegorz Warcholak
 
2. miejsce drużyna kl. III N „Nawigusy” w składzie:
Magdalena Pugacz
Emilia Tokarska
Laura Wszoła

Fot. L. Karkut, R. Horanin

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzAdministratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama