Overcast Clouds

1°C

Kołobrzeg

2 grudnia 2023    |    Imieniny: Balbina, Paulina, Bibiana
2 grudnia 2023    
    Imieniny: Balbina, Paulina, Bibiana

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

Zabawa przysłowiamiW pierwszej edycji konkursu, który odbył się w Szkole Podstawowej Nr 5 im. Jana Pawła II udział wzięło 18 uczestników, uczniów klas IV i VI  ze szkół podstawowych z terenu powiatu kołobrzeskiego.


Celem konkursu była popularyzacja tradycyjnych, polskich przysłów, powiedzeń i związków frazeologicznych, jak również poznanie ich znaczenia oraz wzbogacenie słownictwa czynnego dzieci i młodzieży. Zwycięzcą konkursu został Oskar Krupitowicz ze Szkoły Podstawowej nr 6 w Kołobrzegu. Drugie miejsce zajęła Aleksandra Daśko, a trzecie miejsce przypadło Weronice Kamińskiej ze Szkoły Podstawowej nr 3 w Kołobrzegu. Nagrody książkowe ufundowane przez Zarząd Powiatu w Kołobrzegu dla laureatów oraz pozostałych uczestników konkursu wręczył zwycięzcom starosta Tomasz Tamborski.

Zabawa przysłowiami

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama