Broken Clouds

-1°C

Kołobrzeg

2 grudnia 2023    |    Imieniny: Balbina, Paulina, Bibiana
2 grudnia 2023    
    Imieniny: Balbina, Paulina, Bibiana

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

Powiatowy Konkurs OrtograficznyW Szkole Podstawowej nr 5 z Oddziałami Integracyjnymi im. Jana Pawła II w Kołobrzegu odbył się Powiatowy Konkurs Ortograficzny dla klas trzecich, który przygotowały: Sylwia Kamecka, Elżbieta Leszczyńska i Ewa Smaruj.


Celem konkursu było uwrażliwianie na bogactwo i piękno ojczystego języka, wykazanie się znajomością reguł ortograficznych oraz umiejętnościami bezbłędnego pisania.  Stawili się najlepsi uczniowie z kołobrzeskich i gminnych szkół. Wykazali się ogromną wiedzą i hartem ducha. Mimo wysokiego poziomu każdego z uczestników, musieliśmy wybrać "Mistrza Ortografii". Najlepsi okazali się:
Miejsce 1: Justyna Klimorowska Szkoła Podstawowa Ustronie Morskie
Miejsce 2: Jan Jóźwicki Szkoła Podstawowa nr 4  Kołobrzeg
Miejsce 3: Milena Sumińska Szkoła Podstawowa nr 8  Kołobrzeg.

Powiatowy Konkurs Ortograficzny

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama