Overcast Clouds

1°C

Kołobrzeg

2 grudnia 2023    |    Imieniny: Balbina, Paulina, Bibiana
2 grudnia 2023    
    Imieniny: Balbina, Paulina, Bibiana

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

Słoneczny Dzień ZdrowiaW Szpitalu Uzdrowiskowym „Słoneczko” w Kołobrzegu podsumowano ogólnopolski konkurs plastyczny o tematyce prozdrowotnej.


Z okazji Światowego Dnia Zdrowia po raz dziewiąty w Szpitalu Uzdrowiskowym „Słoneczko” odbył się  konkurs plastyczny o tematyce prozdrowotnej, którego adresatami byli uczniowie szkół przyszpitalnych i sanatoryjnych. Na konkurs wpłynęły 153 prace z dziewiętnastu szkół z terenu całej Polski m.in.: z Warszawy, Łodzi, Krakowa, Konina, Rabki, Rymanowa Zdroju. Prace oceniał, w czterech kategoriach wiekowych, Dariusz Kaleta kierownik Galerii Sztuki Współczesnej w Kołobrzegu.

Światowy Dzień Zdrowia jest również okazją do podziękowania personelowi medycznemu Dziecięcego Szpitala Uzdrowiskowego za codzienną pracę i troskę o najmłodszych kuracjuszy oraz sposobem na rozmowy dorosłych o najważniejszych potrzebach dzieci przewlekle chorych. Dzieci i młodzież przygotowały artystyczne występy oraz kartki z życzeniami.

Słoneczny Dzień Zdrowia
Słoneczny Dzień Zdrowia

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama