Overcast Clouds

1°C

Kołobrzeg

2 grudnia 2023    |    Imieniny: Balbina, Paulina, Bibiana
2 grudnia 2023    
    Imieniny: Balbina, Paulina, Bibiana

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

W SP5 mają talentW Szkole Podstawowej nr 5 odbyła się  VII edycja Szkolnego Konkursu MAM TALENT. Konkurs został  zorganizowany, aby wyszukiwać nowe  talenty wśród naszych uczniów ( zgodnie z przyznanym tytułem SZKOŁA ODKRYWCÓW TALENTÓW).     


Młodzi artyści z przedszkola oraz klas I- VI mieli możliwość zaprezentowania swoich  zdolności wokalnych i tanecznych  przed kolegami i koleżankami, którzy często nawet nie zdawali sobie sprawy z ich umiejętności. Uczestnicy przez pewien czas  pod okiem nauczycieli ćwiczyli  swoje talenty, aby pokazać  je szerszej widowni.

Wykonawcy mieli możność doskonalenia  swoich  umiejętności artystycznych  poprzez konfrontację  z innymi wokalistami, tancerzami i muzykami.  Okazało się, że nie tylko uczniowie posiadają niezwykłe zdolności. Talentem wykazał się także  pan Paweł Myszyński ze świetlicy, świetnie prowadząc prezentacje i   zachęcając  do wysiłku wykonawców.  Rewelacyjna publiczność , czyli  nasi uczniowie i nauczyciele, reagowała żywiołowo. Dopingowali, oklaskiwali i wspierali jak tylko mogli wykonawców, doceniając ich odwagę i talent.

Rywalizacja przebiegała w bardzo przyjaznej atmosferze. Uczniowie  świetnie się bawili podczas występów koleżanek i kolegów. Niektórzy zapowiadają  swój udział za rok. Wszystkim finalistom gratulujemy występu, a publiczności dziękujemy za wspaniałą atmosferę i entuzjastyczne przyjmowanie kolejnych występujących.

Największe uznanie publiczności zdobyli:

GRUPA  O, I- III

I miejsce -  Julia Kusiakiewicz III d

II miejsce -  zespół wokalno – taneczny  dziewczynek z  III c

III miejsce – Joanna Krasińska, Maja Hoffmann, Maja Kmieć  I a


GRUPA  KLASY IV – VI

I miejsce - Julia Zborowska, Hanna Tyszkiewicz  IV a+ IV c

II miejsce -  Mateusz  Rosa VI b

III miejsce -  Zespól taneczny kl. IV c

W SP5 mają talent

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama