Overcast Clouds

1°C

Kołobrzeg

3 grudnia 2023    |    Imieniny: Franciszek, Hilary, Ksawery
3 grudnia 2023    
    Imieniny: Franciszek, Hilary, Ksawery

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

Goście z Anglii i WęgierW Hali Milenium w Kołobrzegu odbyło się spotkanie z udziałem młodzieży i nauczycieli z Anglii i Węgier oraz uczniów z Kopernika biorących udział w projekcie Erasmus Plus.


W tym tygodniu w Kołobrzegu gościmy młodzież i nauczycieli ze szkół średnich w Plymouth (Anglia) i Fonyód (Węgry). W ramach programu Erasmus Plus  uczniowie z Kopernika wraz  z młodzieżą z Anglii i Węgier przez ostatnie dwa lata w ramach projektu stworzyła stronę internetową o projekcie, aplikację fitness na telefon, opisali kołobrzeskie przedsiębiorstwo ZAZ, przygotowali książkę promującą tradycje kulinarne, stworzyli gazetkę wraz z ankietą o zdrowym stylu życia oraz nagrali film instruktażowy o zasadach tworzenia CV i udanej rozmowie kwalifikacyjnej.

Po stronie Kopernika projekt koordynują profesorowie M. Kieś i M. Muciek oraz B. Kieś i E. Mączka.

Goście z Anglii i Węgier
Goście z Anglii i Węgier

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama