Overcast Clouds

1°C

Kołobrzeg

7 grudnia 2023    |    Imieniny: Agata, Ambroży, Marcin
7 grudnia 2023    
    Imieniny: Agata, Ambroży, Marcin

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

Ekonom na 100 dni przed maturą [foto, video]Młodzież Zespołu Szkół Ekonomiczno-Hotelarskich im. Emilii Gierczak, jako ostatni w naszym powiecie bawili się na tradycyjnej studniówce.


Jak mówił dziś w holu hotelu "Aquarius" Zbigniew Stankiewicz, dyrektor szkoły, studniówka odbywa się w niemal sto dni przed maturą. Dziękował rodzicom i uczniom za wybór szkoły, wskazując na jakość kształcenia i egzaminy, które czekają, ale przecież dopiero za kilkanaście tygodni. Dziś króluje zabawa.
reklama

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama