Broken Clouds

-1°C

Kołobrzeg

2 grudnia 2023    |    Imieniny: Balbina, Paulina, Bibiana
2 grudnia 2023    
    Imieniny: Balbina, Paulina, Bibiana

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

Zakończył się remont oddziału w SP 5W Szkole Nr 5 w Kołobrzegu odbyło się uroczyste otwarcie po remoncie Oddziału Wczesnego Wspomagania Rozwoju Dzieci z Autyzmem i Pokrewnymi Zaburzeniami.


Remont pomieszczeń oddziału sfinansowany został z budżetu miasta, a ich całkowite wyposażenie zostało zakupione dzięki Rotary Club Kołobrzeg , który zorganizował zbiórkę środków finansowych na XII Balu Charytatywnym w kwietniu 2015 roku.

Oddział istnieje już 12 lat i jest jedyną placówką w województwie zachodniopomorskim, w której dzieci z autyzmem mają codziennie 4 godziny bezpłatnej indywidualnej terapii. Teraz mogą uczyć się w przestronnych, jasnych pomieszczeniach wyposażonych w nowe atestowane meble, sprzęt komputerowy, książki, gry i różnorodne pomoce dydaktyczne.

Zakończył się remont oddziału w SP 5
Zakończył się remont oddziału w SP 5

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama