Light Snow

-2°C

Kołobrzeg

6 grudnia 2023    |    Imieniny: Mikołaj, Emilian, Leontyna
6 grudnia 2023    
    Imieniny: Mikołaj, Emilian, Leontyna

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

Turniej Mini SiatkówkiSzkoła Podstawowa nr 6 im. Janusza Korczaka w Kołobrzegu organizuje wspólnie z Uczniowskim Klubem Sportowym Ogniska Pracy Pozaszkolnej XI OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ MINI SIATKÓWKI DZIEWCZĄT „CZWÓRKI” rocznik 2004, który odbędzie się w dniach 21-23.10.2016. Turniej jest cykliczny i biorą w nim udział najlepsze zespoły z całej Polski - medaliści Mistrzostw Polski, uczestnicy finałów Mistrzostw Polski, mistrzowie i medaliści Mistrzostw Wojewódzkich.


Na turniej do Kołobrzegu przyjadą zespoły: Energa Gedania GDAŃSK – brązowy medalista Mistrzostw Polski Kinder+ Sport, NOSIR NOWY DWÓR MAZOWIECKI – IV m-ce na Mistrzostwach Polski Kinder+ Sport, SKFiS KaEmKa STAROGARD GDAŃSKI, MUKS "TRZYNASTKA" RADOM, MKS „DWÓJKA” ZAWIERCIE, UKS BARNIM GOLENIÓW, SP 18 KOSZALIN, UKS „DWÓJKA” MILICZ, MUKS JOKER ŚWIECIE oraz organizatorzy Turnieju –klasy usportowione SP 6 Kołobrzeg/UKS OPP Powiat Kołobrzeski.

Celem nadrzędnym siatkarskiej zabawy nie jest tylko miejsce ale to, żeby dzieci wróciły do domu bogatsze o doświadczenie, które zdobyły na parkiecie. Ponadto uważamy, że przez swoje działania i zaangażowanie skierowane do najmłodszych, gdzie oprócz aspektu sportowego propagujemy zdrowy styl życia, pokazujemy na czym polegają zasady fair – play w sporcie i w życiu, uczymy także szacunku i poszanowania drugiej osoby. Wskazujemy dzieciom, jak radzić sobie z presją, z przegranym meczem i z chwilą zwątpienia, aby stały się lepszymi i bardziej odpornymi na stres.

Gry eliminacyjne odbędą się w piątek (21.10) godz. 17.00-19.30 oraz w sobotę godz. 9.00-14.30, z kolei mecze w grupach finałowych odbędą się w niedzielę (23.10) w godz. 9.00-14.30. Zakończenie turnieju planowane jest na godzinę 15.00.

Zapraszamy wszystkich chętnych do wspólnego kibicowania !!!

Organizatorzy Turnieju:
Piotr Bogdanowicz
Dariusz Cholka
Barbara Rosińska
Joanna Skicińska
Beata Dąbrowska

Turniej Mini Siatkówki

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama