Overcast Clouds

2°C

Kołobrzeg

10 grudnia 2023    |    Imieniny: Julia, Judyta, Daniel
10 grudnia 2023    
    Imieniny: Julia, Judyta, Daniel

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

Sala gimnastyczna po liftingu150 tysięcy złotych kosztowały prace remontowe w sali gimnastycznej w Zespole Szkół Morskich w Kołobrzegu.


Jak mówi Lech Pieczyński, dyrektor szkoły, całość prac de facto inauguruje obchody 50-lecia istnienia Zespołu Szkół Morskich. Udało się wyremontować łazienki, zakupić wyposażenie do sali gimnastycznej, pojawiła się również tablica świetlna. - Naszą zmorą od wielu lat był parkiet - mówi dyrektor. Tę część prac wykonano nieco wcześniej, ale wreszcie jest komfortowo i bezpiecznie, bo całość miała 40 lat. W ramach otwarcia, uczniowie z nauczycielami rozegrali krótki mecz piłki siatkowej o tort. Był remis.


Sala gimnastyczna po liftingu
Sala gimnastyczna po liftingu

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama