Light Snow

-2°C

Kołobrzeg

6 grudnia 2023    |    Imieniny: Mikołaj, Emilian, Leontyna
6 grudnia 2023    
    Imieniny: Mikołaj, Emilian, Leontyna

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

Mali Giganci SiatkówkiW Szczecinie, przy okazji wielkiej imprezy siatkarskiej z gwiazdami męskiej siatkówki "Giganci Siatkówki", odbył się turniej dla dziewcząt i chłopców w kategorii  „trójek” rocznik 2005 i młodsi.


Turniej odbył się na hali Azoty Arena pod hasłem „Mali Giganci Siatkówki”, a przygotowany i poprowadzony przez trenerów i zawodników Espadonu Szczecin. W turnieju wzięło udział łącznie 12 drużyn z województwa zachodniopomorskiego. Mecze rozgrywane były systemem „każdy z każdym”. Akademię Mini Piłki Siatkowej Kołobrzeg reprezentowali: Amelia  Marczak, Ewa Dzwolak, Zuzanna Kazaryn, Bartosz Sobociński, Jakub Korczyk, Wiktor Ziegler, Wojciech Juszczak. Jak mówią przedstawiciele Akademii, był to ich pierwszy turniej w nowym sezonie, który pokazał nad czym trzeba pracować, aby poprawiać umiejętności i aby zawodnicy stali się zespołem.

- Na szczególne uznanie zasługuje fantastyczna postawa zawodniczki Zuzi, która z kilkuletnim  doświadczeniem turniejowym dała swoim koleżankom poczucie wartości drużyny, wspierając je na każdym kroku. Dziewczynki po zaciętej i dość wyrównanej grze uplasowały się na miejscu 6, natomiast chłopcy nie przegrali żadnego spotkania i stanęli na podium ze złotem na szyi. Prawdziwą niespodzianką i nagrodą dla wszystkich uczestników było spotkanie z zawodnikami Skry Bełchatów (m.in. Mariusz Wlazły, Michał Winiarski, Karol Kłos) i zrobienie wspólnej fotki. Wszystkim zawodnikom i zawodniczkom serdecznie gratulujemy i zachęcamy do jeszcze większej pracy na treningach. Ogromne podziękowania dla Pana Damiana Zieglera za pomoc w opiece na dziećmi - informuje Agnieszka Ciechanowicz.

Mali Giganci Siatkówki

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama