menu

Powiatowy Konkurs Matematyczny

Powiatowy Konkurs MatematycznyW Szkole Podstawowej nr 5 odbył się IV Powiatowy Konkurs Matematyczny, w którym uczniowie klas trzecich konkurowali o miano najlepszego matematyka w powiecie kołobrzeskim.


Podczas pięciu konkurencji uczestnicy rozwiązywali matematyczne łamigłówki. Poziom zadań znacznie wykraczał poza wiedzę trzecioklasisty. Okazało się jednak, że najlepsi uczniowie z poszczególnych szkół dali sobie znakomicie z nimi radę.

Spośród 20 świetnych matematyków wyłoniono tych najlepszych:
1 miejsce zajął  Benedykt Ziętara (Szkoła Podstawowa nr 4)
2 miejsce zajął Patryk Szymański (Szkoła Podstawowa nr 3)
3 miejsce zajęła Marika Kuchciak (Szkoła Podstawowa nr 5)

Umiejętności trzecioklasistów pokazały, że wbrew powszechnej opinii, matematyka może być dla uczniów ich ulubionym przedmiotem.  Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy zaszczycili nas swoją obecnością i zapraszamy na kolejne współzawodnictwo za rok...

Powiatowy Konkurs Matematyczny

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt (napisz do nas). Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.