Broken Clouds

-1°C

Kołobrzeg

2 grudnia 2023    |    Imieniny: Balbina, Paulina, Bibiana
2 grudnia 2023    
    Imieniny: Balbina, Paulina, Bibiana

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

II miejsce dla Pauliny WłodarczykUczennica ZSEH im. E. Gierczak - Paulina Włodarczyk, zajęła II miejsce w czwartej edycji Wojewódzkiego Konkursu Wiedzy Ekologicznej.


20 listopada 2015 r. w Zachodniopomorskim Ośrodku Doradztwa Rolniczego w Barzkowicach odbyła się XIV edycja Konkursu Wiedzy Ekologicznej, którego celem było min. upowszechnianie wartości przyrodniczych w warunkach racjonalnego gospodarowania; popularyzowanie wiedzy na temat rolnictwa ekologicznego i ochrony środowiska a także podnoszenie świadomości ekologicznej wśród młodzieży. W konkursie wzięli udział uczniowie szkół ponadgimnazjalnych z terenu województwa zachodniopomorskiego i lubuskiego.

Na XIV edycję konkursu pt : "Z ekologią na co dzień" składały się: część pisemna - test złożony z 50 pytań i finał ustny, podczas którego każdy z laureatów( zakwalifikowało się 7 z 35 uczestników) musiał odpowiedzieć na 2 pytania problemowe. Pytania testu dotyczyły jakości żywności; żywności ekologicznej i konwencjonalnej , zdrowego styl życia, ustawy o bezpieczeństwie żywności i żywienia, zdrowego jedzenia w szkołach, a także rolnictwa ekologicznego i ekologii.

Paulina Włodarczyk z IV klasy Technikum Usług Gastronomicznych zdobyła II –miejsce. Warto nadmienić, że w części pisemnej zajęła pierwszą lokatę.

II miejsce dla Pauliny Włodarczyk

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama