Overcast Clouds

16°C

Kołobrzeg

27 września 2023    |    Imieniny: Damian, Wincenty, Kosma
27 września 2023    
    Imieniny: Damian, Wincenty, Kosma

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

Muzyczne spotkanie w biblioteceNa trochę niecodzienne literacko-muzyczne spotkanie Biblioteka Miejska zaprosiła dzieci z kołobrzeskich szkół podstawowych. Była muzyka, ale było także spotkanie z książką.


Gościem Biblioteki była Izabella Klebańska, absolwentka Akademii Muzycznej i jednocześnie pisarka, autorka książek dla dzieci, które w humorystyczny i dowcipny sposób popularyzują muzykę. Pisarka  otworzyła  małym słuchaczom drzwi do świata muzyki. Wierszem wyjaśniała znaczenie wielu terminów muzycznych. Obok klucza, nut, krzyżyków pojawiły się także wesołe zwierzęce muzyczne powiedzenia i opowieści,  jak spacer ślimaka i żaby czy cała nuta tarantula. Nie zabrakło fragmentów opery i historyjki o starym zegarze. Na koniec, zamykając oczy i poddając się  wspaniałemu brzmieniu muzyki, wszyscy przenieśli się w niezwykły czas - na bal z minionej epoki. Jak się okazało, nawet siedząc na krześle można wytańczyć rytm dawnych tańców i świetnie się przy tym bawić.

Muzyczne spotkanie w bibliotece
Muzyczne spotkanie w bibliotece
Muzyczne spotkanie w bibliotece

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzAdministratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama