Overcast Clouds

18°C

Kołobrzeg

29 września 2023    |    Imieniny: Michalina, Michał, Rafał
29 września 2023    
    Imieniny: Michalina, Michał, Rafał

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

Gimnazjum Nr 3 znowu najlepszePodsumowano współzawodnictwo sportowe szkół w ramach Powiatowej i Wojewódzkiej Gimnazjady za rok szkolny 2014/2015. Gimnazjum Zjednoczonej Europy wygrało.


Uczniowie reprezentujący gimnazjum, startujący w 11 dyscyplinach sportowych, zajęli I miejsce w Powiecie Kołobrzeskim zdobywając 842 punkty. Odnieśli tym samym sukces plasując się na IV miejscu w Województwie Zachodniopomorskim z sumą 197 punktów. Z tej okazji przewodniczący KSZS B. Bieńkowski pogratulował uczniom i nauczycielom i życząc dalszych sukcesów wręczył dyrektor Ewie Paśka-Koschel pamiątkową statuetkę.

Gimnazjum Nr 3 znowu najlepsze

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzAdministratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama