Scattered Clouds

11°C

Kołobrzeg

29 maja 2024    |    Imieniny: Magdalena, Teodozja, Maria
29 maja 2024    
    Imieniny: Magdalena, Teodozja, Maria

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

18 listopada w rozgrywkach U-20, przypisana do regionu wielkopolskiego Kotwica 50 Kołobrzeg, podejmowała zespół Obry Kościan. Trzecia, jak w tytule, wygrana wcale nie napawa optymizmem.


W 8 minucie meczu wynik 9:9, świadczył o niskiej skuteczności rzutowej obu drużyn. Gra była jeszcze gorsza niż wynik. Przez zagrania większości zawodników, przebijały zaległości pracy treningowej, żeby nie powiedzieć -  nawyki ze spotkań młodzików. W drugiej kwarcie pierwsi ochłonęli nasi chłopcy i wyprowadzili wynik na 29:24, po to, by w trzeciej rzucić aż... 6 punktów. Przeciwnicy tę kwartę wygrali 20 punktami. Zaczęło wiać grozą, tym bardziej, że skończyła się ona wynikiem 35:50, a w dziewiątej minucie czwartej kwarty przegrywaliśmy 48:56. Koniec tej części, to popis słabo dotąd spisującego się Marcina Goińskiego. W tejże 9 minucie rzucił po kolei cztery osobiste, poprawił rzutem za dwa i zrobiło się 55:56. Ostatnie słowo w zasadniczym czasie gry, należało do kapitana Kotwicy 50 - Pawła Lasoty, trafiającego jeden z osobistych i doprowadzającego do remisu oraz dogrywki, bowiem Obrze przez dwie ostatnie minuty nie udało się trafić do kosza.

W dogrywce opadający z sił przeciwnicy byli coraz mniej skuteczni, a nadto faulowali, za co podyktowane zostało dziewięć rzutów osobistych, zamienionych na sześć punktów. Dopiero więc równo z ostatnim gwizdkiem można było odetchnąć; Kotwica 50 wygrała mecz. W podsumowaniach pomeczowych wyraźnie dominowały uwagi na temat nieskuteczności rzutów (osobiste na 37, 18 niecelnych). Skuteczność z gry jeszcze gorsza, oscylowała w granicach 25 procent. Zawodnicy Kotwicy nie wykonywali też poleceń trenerów „gubiąc” opracowane zagrywki,  przerywając je, tracąc piłkę po nieprzemyślanych akcjach, źle broniąc, nie zbierając piłek z tablic. Wygrana więc choć cieszy, pozostawia pełen niedosyt. Trudno też wyróżnić któregokolwiek z naszych graczy. Miejmy nadzieję poprawy w następnych spotkaniach.

Kotwica 50 Kołobrzeg - Obra Kościan 69 : 65 (14:13, 15:11, 6:26, 21:6, 13:9)

Kotwica 50: P.Lasota 21,  K.Urban 15,  M.Goiński 15,  O.Blaszkiewicz 12,  M.Przęzak 3, Sz.Wizert 3,  M.Kolek,  J.Świtaj,  P.Banachowicz,  J.Gryczka, T.Michalski, D.Włodarczyk

Obra Kościan:  J.Sobiech 23,  M.Kaczmarek 20,  J.Piątek 9, N.Harasińczuk 6, D.Chałupka 5

reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama