Overcast Clouds

6°C

Kołobrzeg

21 kwietnia 2024    |    Imieniny: Anzelm, Bartosz, Feliks
21 kwietnia 2024    
    Imieniny: Anzelm, Bartosz, Feliks

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

W SP 4 powstała Izba BioróżnorodnościOpis przyrody, składniki lasów - to wszystko można znaleźć w nowej klasie w SP 4. Są tam również ciekawe pomoce naukowe, które do wspólnej ławki przyciągnęły VIP-ów.


Rozpoczęło się od przedstawienia o przyrodzie i lesie, korzyściach i niebezpieczeństwach nie w lesie, ale na lasy czyhających. Potem, uczniowie dokonali otwarcia nowej sali lekcyjnej. W ramach projektu "Ochrona różnorodności biologicznej i ekosystemów na terenie Dorzecza Parsęty poprzez edukację dzieci i młodzieży" utworzonych zostanie 22 Izb Bioróżnorodności na terenie gmin należących do Związku Miast i Gmin Dorzecza Parsęty. Zgodnie z założeniami projektu izby zostaną zlokalizowane w szkołach aktywnie włączających się w działalność edukacji ekologicznej. Koszt utworzenia izby oszacowany został na 75 tys. zł brutto.W SP 4 powstała Izba Bioróżnorodności
W SP 4 powstała Izba Bioróżnorodności
W SP 4 powstała Izba Bioróżnorodności
W SP 4 powstała Izba Bioróżnorodności
W SP 4 powstała Izba Bioróżnorodności

reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama